AktualityNovinky

Centrální setkání manželských párů

By 13. 10. 2022 21 října, 2022 No Comments
Srdečně vás zveme na centrální setkání manželských párů s tématem: Počkej, až… Setkání se bude konat 26.11. od 15:00 na Karmelu ve Smilovicích. Hlídání dětí během programu bude zajištěno.

Na tomto setkání se budeme zabývat textem z evangelia Lukáše 9,57-62. Jako Boží děti jsme povoláni k následování Pána Ježíše a do jeho služby. Někdy máme ale představu, že musíme nejprve založit rodinu, vychovat děti, postavit si dům, pracovat na kariéře… a teprve pak se budeme věnovat službě. Bůh má plán pro náš život, který se nemusí vždy shodovat s našimi představami. Chceme se zamyslet nad naším postojem k Pánu Ježíši a k jeho povolání, nad našimi prioritami, jak skloubit rodinu a službu. Chceme se sdílet s našimi zkušenostmi v této oblasti a vzájemně se povzbudit k následování našeho Pána.
Na setkání je třeba se přihlásit. Kapacita míst je omezená. Přihlašovací formulář naleznete zde.